+(90)(364) 235 05 00
info@varislaras.com

Varışlar Ağaç Mamülleri Sanayi Tic AŞ Şirketimiz 1986’da kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve müşterilerine en yüksek kalite ürünleri sunmayı hedeflemiştir. Bu amaç doğrultusunda ürünlerimiz en iyi kaliteden geçerek müşterilerimizin zevklerine sunulur. Ürünlerimiz arasında ahşap , masif panel  ( çam , köknar ve ladin ),kereste , kapı sereni,  kapı , kent mobilyaları bulunmaktadır.

Şirketimiz aynı zamanda 1992 yılından bu yana yaptığı ihracat ile uluslararası pazarlarda kayda değer bir tecrübe ve tanınırlığa sahiptir. Yıllar boyunca hem bir ilke hem de bir değer olarak sahip çıktığımız müşteri memnuniyeti ile birlikte ürünlerimize getirdiğimiz yenilikleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Our company  VARIŞLAR WOODEN PRODUCTS INDUSTRY AND TRADE FAMILY – OWNED COMPANY , which was established in 1986 adopted customer satisfaction as a principle from the begining and desires to present the best quality of goods to the customers .

In the direction of this aim , company’s  best quality products are presented to your individual taste after being well – embroidered as possible as it can be. The company’s product range includes wooden , massive panel ( pine,spruce ,fir panel ) timber ,door post , door and furniture for the city . We will be keeping present innovations and improvements to you for further years , feeling the right pride of work experience for a long time and with our unchanged principle of customer satisfaction. Our firm has proved itself in international markets with its export which has started at the year of 1992.
Yukarı Çık
happy wheels demo