+(90)(364) 235 05 00
info@varislaras.com

Variolam, Mekanlara Estetik Katar

Tüm mekânların dekorasyonu ve modüler mobilya üretiminde kullanılan ileri teknoloji ürünü Variolam, doğal görünümüyle iç mekanlara sıcaklık katıyor.

Zengin desen ve renk çeşidiyle sunulan Variolam’lar tüm mekanların dekorasyonunda, mutfak, banyo ve modüler mobilya üretiminde tercih ediliyor ve beğeniyle kullanılıyor. Variolam’lar, sağlam yapısı ve estetik görüntüsü ile günün moda desen ve renkleriyle uyum sağlıyor.

Abanoz, akçaağaç, armut, ceviz, meşe, kiraz dokularını farklı renk kombinasyonlarıyla zenginleştiren Variolam ile mekanlar ahşabın doğal güzelliğine bürünüyor. Hem dekorasyon hem de modüler mobilya yapımında kullanılan Variolam’lar dünya standartlarında üretiliyor. Doğal ve kaliteli hammadde, en ileri teknolojiyle şekillenerek mekanlara taptaze bir soluk katıyor. Kalitesiyle anılan Variolam, geniş renk ve desen yelpazesiyle dünyanın pek çok ülkesinde de tercih edilen bir marka.

Kalitesiyle anılan Variolam, geniş renk ve desen yelpazesiyle dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilen bir marka.

Variosuntalam, Dekerasyonların Vazgeçilmezi

Yenilikçi çizgisiyle dünyada dekorasyon sektörüne öncülük eden Yıldız Entegre, yenilediği Variosuntalam ürünleri serisiyle, her mekâna ve dekora uygun seçenekler sunuyor. Sürtünmeye, çizilmeye çarpmaya karşı dayanıklı olan Variosuntalam tüm mekânlara güzellik ve estetik katıyor.

Abanoz, akçaağaç, armut, ceviz, meşe, kiraz dokularını farklı renk ve desen kombinasyonlarıyla zenginleştiren Variosuntalam ile mekânlar ahşabın doğal güzelliğine bürünüyor. Hem dekorasyon hem de modüler mobilya yapımında kullanılan Variosuntalam’lar dünya standartlarında üretiliyor. Doğal ve kaliteli hammadde, en ileri teknolojiyle şekillenerek mekânlara taptaze bir soluk katıyor.

Yukarı Çık
happy wheels demo